Niedziela 14 lipca
Marcelina, Ulryka, Bonawentury
RADOM aktualna pogoda

Areszt dla braci za posiadanie dużej ilości narkotyków

dm, KWP 2024-06-18 13:16:00

Policjanci z Wydziału d/w z Przestępczością Narkotykową KMP w Radomiu zatrzymali dwóch braci w związku z posiadaniem znacznej ilości środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 700 gramów środków odurzających. Za przestępstwo to grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu najbliższe 2 miesiące spędzą w areszcie.

Radomscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali dwóch mieszkańców Radomia w związku z posiadaniem środków odurzających. W trakcie przeszukania w pomieszczeniach zajmowanych przez mężczyzn policjanci zabezpieczyli blisko 700 gramów narkotyków,  w tym amfetaminę, mefedron oraz marihuanę. Ukrywali je w mieszkaniu oraz w piwnicy bloku.

Zatrzymani mężczyźni to bracia w wieku 24 i 29 lat. Obaj trafili do policyjnej celi, a następnie zostali doprowadzeni do prokuratury. Przedstawiono im zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Sąd zastosował wobec zatrzymanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na czas 2 miesięcy. Za przestępstwo, którego się dopuścili grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych