Środa 17 kwietnia
Roberta, Rudolfa, Stefana
RADOM aktualna pogoda

W hali RCS powstanie Muzeum Sportu

dm 2024-02-28 14:00:00

- Jesteśmy o kolejny krok bliżej uruchomienia Muzeum Sportu, które powstanie w nowej hali widowiskowo-sportowej przy ul. Struga - poinformował prezydent Radosław Witkowski. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji rozstrzygnął przetarg na wykonanie prac adaptacyjnych, które pozwolą udostępnić zwiedzającym stałą ekspozycję. Wygrała firma Group AV sp. z o.o. z Warszawy, której oferta opiewała na 1 mln 383 tys. zł.

Muzeum zostanie zlokalizowane na poziomie korony trybun hali Radomskiego Centrum Sportu.

- Historię radomskiego sportu chcemy tam prezentować w atrakcyjny, nowoczesny sposób, z wykorzystaniem zgromadzonych eksponatów oraz multimediów. Jestem przekonany, że będzie to chętnie odwiedzane miejsce, w którym kibice będą mogli się dowiedzieć, jakie sukcesy na przestrzeni lat odnosili radomscy sportowcy - dodaje prezydent Radomia.

Zwycięzca przetargu będzie miał na wykonanie prac 2 miesiące.

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych