Sobota 2 grudnia
Balbiny, Pauliny, Rafała
RADOM aktualna pogoda

Turniej Partnerstwa Regionalnego Czarni w Kozienicach

dm, wksczarni.pl 2023-09-29 16:24:00

W dniach 30 września - 1 października 2023 roku, w hali sportowej KCRiS - Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu rozegrany zostanie Turniej Partnerstwa Regionalnego Czarni - Kozienice 2023. Obok zespołu Enea Czarnych Radom, udział w zawodach wezmą: PSG Stal Nysa, Bogdanka LUK Lublin oraz Ślepsk Malow Suwałki.

W pierwszym dniu turnieju dojdzie do dwóch meczów. O godzinie 17:00 zmierzą się drużyny: Bogdanka LUK Lublin oraz Ślepsk Malow Suwałki. O godzinie 19:00 zaplanowano z kolei pojedynek Enea Czarnych Radom z zespołem PSG Stali Nysa.

W drugim dniu zawodów również rozegrane zostaną dwa spotkania. O godzinie 11:00 zaplanowany został mecz o 3. miejsce, a o godzinie 13:00 dojdzie do pojedynku, którego stawką będzie końcowy triumf w Turnieju Partnerstwa Regionalnego Czarni – Kozienice 2023.

Radom24.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych