Piątek 1 marca
Antoniego, Radosława, Albina
RADOM aktualna pogoda

Turniej bokserski im. Kazimierza Paździora

dm 2023-12-06 13:47:00

W hali MOSiR przy ul. Narutowicza odbył się turniej bokserski im. Kazimierza Paździora, mistrza olimpijskiego z Rzymu, który zgromadził ponad 80 zawodników z całej Polski.

Wydarzenie to było prawdziwym świętem dla miłośników boksu. W sumie stoczono aż 30 walk turniejowych, a dodatkowo odbyło się 10 sparingów, co sprawiło, że każdy z zawodników miał okazję zaprezentować swoje umiejętności.

Najbardziej emocjonującym momentem turnieju był finał walki do 70 kg, w którym Olaf Sarna z Paco Lublin stanął do walki z utalentowanym Ksawerym Maciejewskim z Broni Radom. Pojedynek był niezwykle wyrównany, obaj zawodnicy prezentowali wysoki poziom techniczny i determinację. Ostatecznie jednak zwycięzcą został Olaf Sarna, zdobywając Puchar im. Kazimierza Paździora.

Mimo porażki Ksawerego Maciejewskiego, jego występ był bardzo imponujący, a walka dostarczyła publiczności niezapomnianych wrażeń. Wyróżniono go za odwagę i umiejętności, które prezentował na ringu.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został uznany Oliwier Orchel z Broni Radom, który jednogłośnie na punkty pokonał utalentowanego zawodnika z Ukrainy. Orchel imponował nie tylko skutecznymi ciosami, ale także inteligentnymi taktykami, co zasłużenie przyniosło mu miano najlepszego zawodnika turnieju.

Turniej im. Kazimierza Paździora nie tylko uhonorował pamięć wielkiego mistrza olimpijskiego, ale także zaprezentował bogactwo talentów i pasji w polskim boksie.

Impreza nie mogła by się odbyć, gdyby nie wparcie finansowe Urzędu Marszałkowskiego Woj. Mazowieckiego oraz sponsorów: HostelGroup Radom, Ośrodek Pszczólka, PlenSUN, SushiROOM, Split, Lemax, BestDRIVE ASO Bińkowski, WielkoDRUK.

Galeria zdjęć

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych