Wtorek 16 kwietnia
Bernadetty, Cecyliana, Kseni
RADOM aktualna pogoda

Prestiżowy turniej plażowy znowu rozegrany zostanie w Przysusze

dm 2023-03-23 16:20:00

Choć do lipca zostało jeszcze trochę czasu, powoli kształtuje się sezon krajowej siatkówki plażowej. Nie zabraknie w nim stworzonego w ubiegłym roku cyklu Orlen Beach Volley Tour, a wiadomo już na pewno, że zawita on po raz kolejny do Przysuchy. Będący jednym z najlepszych wydarzeń siatkówki plażowej w Polsce turniej przyciągnie więc nie tylko czołowe polskie duety, ale także kibiców z całego kraju.

Organizatorzy turniejów Beach Ball w Przysusze przyzwyczaili już całe środowisko siatkówki plażowej w naszym kraju, że lipcowy weekend w niewielkiej miejscowości pod Radomiem to coroczne święto polskiego beach volleya. Nie inaczej będzie w tym roku. W połowie tego miesiąca (14-16 lipca) do Przysuchy zjadą najlepsze polskie pary plażowe i można być pewnym, że stworzą niezapomniane widowisko sportowe.

- Możemy już oficjalnie zaprosić wszystkich nad zalew Topornia, w nasze tradycyjne miejsce, gdzie po raz kolejny odbędzie się nasz turniej. W dniach 14-16 lipca w Przysusze ponownie rozegrany zostanie turniej Beach Ball, który także i w tym sezonie dołączy do fantastycznego cyklu Orlen Beach Volley Tour. Najwyższe pule nagród, najlepsze polskie pary, wiele atrakcji i siatkówka na najwyższym poziomie - to możemy wszystkim zapewnić. Liczymy, że pogoda będzie nam sprzyjać i nasze wydarzenie także i w tym roku zakończy się ogromnym sukcesem - mówi organizator turnieju, Piotr Skiba.

Organizatorzy oczywiście nie poprzestają na czysto sportowym aspekcie wydarzenia i przygotowują, jak co roku, szeroką gamę atrakcji dla całych rodzin, oczywiście z naciskiem na najmłodszych. Ogromny teren nad zalewem Topornia na trzy dni zamieni się w miasteczko sportu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

- Oczywiście, że nie zapominamy o kibicach i w trakcie turnieju przygotujemy cały teren pełen atrakcji dla najmłodszych, ale i tych starszych. Nie zabraknie treningów z gwiazdami siatkówki, animacji, zajęć ruchowych. Wszystko po to, by pokazać dzieciom i młodzieży, że aktywność fizyczna jest bardzo fajna, a rodzicom - że wspólny czas spędzony aktywnie jest bardzo fajny. Będzie też oczywiście strefa gastronomiczna, więc będzie można być spokojnym o wszystko, jeśli ktoś wybierze się do nas na cały dzień - zapewnia Piotr Skiba.

Obecnie organizatorzy dogrywają jeszcze wszystkie szczegóły, choć przygotowania do tegorocznego wydarzenia rozpoczęły się już kilka miesięcy temu. Wszystko po to, by turniej stał na najwyższym poziomie nie tylko pod względem sportowym, ale i organizacyjnym. Przysuskie zmagania z pewnością będą transmitowane w telewizji, ale tradycyjnie będzie można je też obejrzeć w internecie. Nad zalewem Topornia powstaną cztery boiska, na których powalczą zarówno siatkarze, jak i siatkarki.

Przypomnijmy, w ubiegłorocznych zawodach w turnieju kobiet najlepsze okazały się Magdalena Saad i Aleksandra Lipska. Natomiast w zmaganiach siatkarzy na najwyższym stopniu podium znaleźli się Jędrzej Brożyniak i Piotr Janiak. Dla tego duetu było to już trzecie z rzędu zwycięstwo w Przysusze.

Komentarze naszych czytelników

 • wito

  2023-03-23 10:28:38

  myślałem że na rynku w Radomiu

 • PLL LOT

  2023-03-23 18:50:35

  Będzie i w Radomiu. Jak Suski samolotami cargo z Afryki pustynny piasek podrzuci. 

 • PLL LOT cargo

  2023-03-23 18:50:52

  Będzie i w Radomiu. Jak Suski samolotami cargo z Afryki pustynny piasek podrzuci. 

 • PLL LOT cargo RADOM

  2023-03-23 18:51:00

  Będzie i w Radomiu. Jak Suski samolotami cargo z Afryki pustynny piasek podrzuci. 

 • lucjan

  2023-04-08 10:40:43

  Zagrają wicio I frycio (interpelator).

 • OGŁOSZENIE!!

  2023-06-28 09:13:09

  9 LIPCA 2023 R. NA TERENIE GIEŁDY ROLNEJ W RADOMIU, UL. LUBELSKA 65, ODBĘDĄ SIĘ TARGI STAROCI!!!!!! SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych