Niedziela 19 maja
Iwa, Piotra, Celestyna
RADOM aktualna pogoda

I Mazowiecki Piknik Lekkoatletyczny

dm 2023-09-09 10:25:00

I Mazowiecki Piknik Lekkoatletyczny odbędzie się w najbliższą niedzielę na Placu Jagiellońskim. Wydarzenie, przy wsparciu miasta i Samorządu Województwa Mazowieckiego, organizuje RLTL Optima Radom.

Organizatorzy zapraszają dzieci w wieku szkolnym. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w takich konkurencjach jak: bieg na 30 m, rzut oszczepem, skok wzwyż, pchnięcie kulą czy zwinnościowy tor przeszkód. Piknik będzie także okazją do spotkania z doświadczonymi zawodnikami RLTL Optima Radom, medalistami Mistrzostw Polski. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom i upominek, a najwytrwalsi wezmą udział w losowaniu nagród. – Piknik to przede wszystkim okazja do dobrej zabawy i rywalizacji pod okiem prawdziwych gwiazd lekkiej atletyki. A jeśli któryś z uczestników odnajdzie w sobie sportową pasję, to w Radomiu będzie miał świetne możliwości do tego, aby trenować, rozwijać się, a w przyszłości być może także zdobywać medale – mówi wiceprezydent Mateusz Tyczyński.

Piknik lekkoatletyczny odbędzie się w niedzielę, 10 września w godz. 12.00 – 16.00 na Placu Jagiellońskim.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych