Sobota 20 kwietnia
Agnieszki, Czesława, Amalii
RADOM aktualna pogoda

Jest praca w Radomiu za 3500 zł. Może to stanowisko dla Ciebie?

cir 2015-04-17 09:39:00

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu informuje, że 21 kwietnia o godz. 10.00 w pok. 220 rozpocznie się giełda pracy firmy Profi-Credit Polska S.A. Podzukuje ona osobę na stanowisko Team Manager (kierownik).

Wymagania:

doświadczenie w zarządzaniu ludźmi min. 1 rok

podstawowa znajomość pakietu MS Office

Pracodawca oferuje:

pracę w ramach umowy zlecenie

wynagrodzenie: 3500 zł

miejsce pracy: Radom

Zakres obowiązków:

prowadzenie aktywności sprzedażowych oraz marketingowych

analiza i raportowanie wyników sprzedaży

zarządzanie pracą podległej grupy doradców

rekrutacje i wdrażanie nowych członków zespołu

Szczegółowe informacje i wydawanie skierowań w pok. 136

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu