Piątek 8 grudnia
Marii, Wirginii, Zenona
RADOM aktualna pogoda

Zmiany w pracy Urzędu Miejskiego

dm, UM Radom 2021-05-14 16:37:00

Od 17 maja Urząd Miejski w Radomiu wraca do pracy w godzinach 7:30-15:30, czyli takich jakie obowiązywały przed wprowadzeniem systemu pracy zmianowej. Warto też przypomnieć, że Biuro Obsługi Mieszkańca od poniedziałku do piątku pracuje od 7:30 do 16:30. Ponadto w poniedziałki Wydział Komunikacji pracuje do 16:30, a Referat Dowodów Osobistych przy ul. Moniuszki - do godz. 17:00.

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, do 5 czerwca nadal będą obowiązywać ograniczenia w obsłudze interesantów, polegające na konieczności umówienia terminu spotkania.

Konieczność taka nie dotyczy rejestracji zgonów, sporządzania aktów zgonów, spraw związanych z wydawaniem praw jazdy, odbiorem dowodów rejestracyjnych, a także dokonywaniem adnotacji w dowodach rejestracyjnych, ich wymian, zgłoszeń zbycia i nabycia, wydawania wtórników oznaczeń i dodatkowej tablicy rejestracyjnej oraz kasacji pojazdów.

Bez konieczności wcześniejszego umówienia terminu wizyty, codziennie od 11:00 do 12:00 będą również wydawane przez pracowników Wydziału Geodezji wypisy, wyrysy i mapy oraz będą przyjmowane wnioski.

Przy wejściach do budynku Urzędu Miejskiego będą znajdować się urny, w której można zostawiać dokumenty dotyczące bieżących spraw prowadzonych przez urząd:

- od ulicy Staszica, wydrukowane wnioski na najem mieszkań w ramach programu "Mieszkanie Plus" (złożone wcześniej za pośrednictwem strony internetowej) oraz załączniki;

- od ulicy Żeromskiego, w zakresie deklaracji określających wysokość opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz dokumenty skierowane do Biura Zamówień Publicznych;

- od ulicy Kilińskiego, pisma i dokumenty do pozostałych wydziałów i biur.

Działa też platforma IBOM, za pośrednictwem której można składać wnioski.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych