Sobota 13 lipca
Irwina, Margarety, Sary
RADOM aktualna pogoda

Trwa Free(Ra)dom Festival

dm, UM Radom 2021-06-18 08:35:00

Zbliża się weekend pełen wydarzeń organizowanych w ramach trwającego Free(Ra)dom Festival. W programie m.in. szereg spotkań i rozmów o wolności. Gośćmi będą m.in. Hirek Wrona, Tomasz Sianecki, Jacek Fedorowicz, Jan Mela, Marta Frej, Jerzy Górski i Szymon Szymankiewicz. Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza ponadto na spotkania autorskie z Rafałem Księżykiem i Jakubem Kuzą.

Nie zabraknie także wydarzeń kulturalnych. W piątek, w muszli koncertowej w parku im. T. Kościuszki odbędzie się wspólne śpiewanie największych polskich przebojów lat osiemdziesiątych. W sobotę przy fontannach, z przedstawieniem „Pokój” wystąpi Uliczny Teatr Snów, a w muszli koncertowej odbędzie się recital Grzegorza Molendy zatytułowany „Nim opuszczą szlaban”. Z kolei na niedzielny wieczór zaplanowany jest „Koncert na ścianie”, czyli widowisko multimedialno-muzyczne na Placu Corazziego.

Dużo będzie się działo też w parku na Obozisku. Tu do strefy młodych zaprasza MOK Amfiteatr. W programie m.in. pokazy, warsztaty, koncerty i projekcja filmu „Skandal” o warszawskiej grupie Molesta.

Szczegółowy program tutaj.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych