Piątek 8 grudnia
Marii, Wirginii, Zenona
RADOM aktualna pogoda

Tego dnia autobusy miejskie pojadą inaczej

dm, MZDiK 2021-11-11 12:12:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w dniu 12 listopada 2021 roku (piątek po Święcie Niepodległości) autobusy miejskie w Radomiu będą kursowały według sobotnich rozkładów jazdy. W pozostałe dni długiego weekendu nie będzie dodatkowych zmian.

Sobotnie rozkłady jazdy autobusów w tym dniu zostaną wprowadzone na podstawie obserwacji frekwencji pasażerów podczas długich weekendów w poprzednich latach. Liczba osób korzystających z komunikacji znacznie wtedy spada.

W pozostałe dni długiego weekendu autobusy w Radomiu będą kursowały według następujących rozkładów: w dniu 11 listopada 2021 roku (czwartek, Święto Niepodległości) według standardowych rozkładów niedzielnych, w dniu 13 listopada 2021 roku (sobota) według standardowych rozkładów sobotnich, zaś w dniu 14 listopada 2021 roku (niedziela) według standardowych rozkładów niedzielnych.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych