Środa 6 grudnia
Mikołaja, Jaremy, Leontyny
RADOM aktualna pogoda

Sobota z paszportem w Radomiu

dm, mazowieckie.pl 2021-06-08 13:27:00

W najbliższą sobotę, 12 czerwca 2021 r., po uprzedniej rezerwacji, będzie można złożyć wniosek paszportowy w Warszawie – w Referacie Paszportów nr 1 przy ul. Kruczej 5/11 oraz w Radomiu – w tamtejszej delegaturze Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Stefana Żeromskiego 53 - czytamy na portalu mazowieckie.pl.

Sobota z paszportem w Warszawie

Zapisu na termin wizyty w Referacie Paszportów nr 1 przy ul. Kruczej 5/11 można dokonać telefonicznie do 11 czerwca 2021 r. lub do wyczerpania numerków pod numerem telefonu 22 695 73 06, w godzinach 8:00 – 15:30.

W sobotę będą obsługiwane wyłącznie osoby, które wcześniej zarezerwowały termin wizyty. Liczba miejsc jest ograniczona – tego dnia obsłużonych zostanie ok. 300 klientów.

Sobota z paszportem w Radomiu

Zapisu na termin wizyty w delegaturze Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Żeromskiego 53 można dokonać telefonicznie do 11 czerwca 2021 r. lub do wyczerpania numerków pod numerem telefonu 48 36 20 431, w godzinach 8:00 – 15:30.

W sobotę będą obsługiwane wyłącznie osoby, które wcześniej zarezerwowały termin wizyty. Liczba miejsc jest ograniczona – tego dnia obsłużonych zostanie ok. 120 klientów.

Szczegóły procedur paszportowych, wysokość opłat oraz numer konta do wniesienia opłaty paszportowej dostępne są na stronie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego pod linkiem: https://www.gov.pl/web/uw-mazowiecki/paszport2.

Przypominamy również, że przed wyjazdem na urlop należy sprawdzić, jakie są wymogi odnośnie okresu ważności paszportu w kraju, do którego się wybieramy. Informacje te znajdziemy na stronie poradnika przygotowanego przez MSZ – https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych