Niedziela 23 czerwca
Wandy, Zenona, Prospera
RADOM aktualna pogoda

Prezes PSL w Radomiu: to jest jedyna taka kampania w Polsce

dm, radioradom.pl 2023-09-25 17:06:00

Na Placu Corazziego odbyła się konferencja prasowa z udziałem prezesa Polskiego Stronnictwa Ludowego, Władysława Kosiniaka-Kamysza wraz z radomskimi kandydatami do Sejmu i Senatu z ramienia "Trzeciej Drogi".

autor: radioradom.pl

Wizycie towarzyszył przyjazd tzw. greentrucku. - Promocja zdrowej żywności, promocja zdrowego stylu życia, rozmowy bezpośrednie - to jest jedyna taka kampania w Polsce. Nie ma nikt takiego food trucka, nie ma nikt takiej kampanii, nie ma nikt takich rozmów, gdzie przy kawie, przy normalnej rozmowie, tak jak między sąsiadami, przyjaciółmi, koleżankami, kolegami, rodakami wreszcie, żebyśmy mogli normalnie w Polsce funkcjonować - mówił prezes PSL.

- Nasz priorytety to pozyskanie środków z KPO, likwidacja podatku Belki czy dobrowolny ZUS. Ponadto chcemy, aby w każdej wsi była komunikacja autobusowa, natomiast w każdym powiecie kolej. Zróbmy to teraz, a nie doprowadzajmy do tego, że w Baranowie będzie budowa portu, który zamknie porty regionalne. Niedawno otwierane lotnisko w Radomiu – czy ono będzie potrzebne? Czy będzie wykorzystane wtedy, kiedy kilkadziesiąt kilometrów stąd będzie duży port lotniczy? Nie lepiej połączyć Radom, Okęcie i Modlin, zrobić taki połączony Mazowiecki Port Lotniczy – jeden będzie przeznaczony na tanie linie lotnicze, drugi na lotnisko cargo, a trzeci będzie rozwijał przewozy liniami tradycyjnymi - dodał.

Cała konferencja TUTAJ.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych