Niedziela 29 stycznia
Franciszka, Zdzisława, Walerego
RADOM aktualna pogoda

Jest koalicja w nowej Radzie Miejskiej. Ale tylko na jedno głosowanie...

mawi, rc 2014-11-19 12:01:00

Nowo wybrani radni Prawa i Sprawiedliwości podczas obrad zarekomendowali na przewodniczącego Rady Miejskiej w Radomiu Dariusza Wójcika, a na szefa Klubu PiS w RM Jakuba Kowalskiego.

Radny Jan Pszczoła (SLD)

Prawo i Sprawiedliwość w nowo powstałej radzie ma 14 radnych, czyli połowę całego składu. - Jeśli PiS nie porozumie się z Kazimierzem Wożniakiem z Radomianie Razem lub z Platformą Obywatelską to ja w 100 procentach poprę kandydaturę Dariusza Wójcika na przewodniczącego rady – powiedział nam radny Jan Pszczoła, który do nowej rady startował z list SLD.

- Ale moje poparcie dotyczy tylko tego głosowania. Do kolejnych będę podchodził merytorycznie, tak jak dotychczas. W kampanii wyborczej wszyscy powtarzali hasła „wspólnie”, „zgoda”, „razem” i dlatego też udzielam tego poparcia, żeby na samym starcie nie było sytuacji patowej – wyjaśnił radny.

Co na to radni Platformy Obywatelskiej? O tym przeczytasz tutaj

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych