Niedziela 19 maja
Iwa, Piotra, Celestyna
RADOM aktualna pogoda

Nowy komendant miejski policji w Radomiu

dm, KWP 2021-05-25 16:13:00

Podczas uroczystej zbiórki Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu nadinsp. Michał Ledzion wręczył rozkaz o objęciu obowiązków Komendantowi Miejskiemu Policji w Radomiu mł. insp. Konradowi Krakowiakowi. Nowy szef radomskich funkcjonariuszy przez kilka ostatnich lat pełnił funkcję Naczelnika Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą KWP zs. w Radomiu.

Podczas uroczystej zbiórki, po złożeniu meldunku Komendantowi Wojewódzkiemu Policji zs. w Radomiu nadinsp. Michałowi Ledzionowi, odczytany został rozkaz personalny o objęciu stanowiska Komendanta Miejskiego Policji w Radomiu mł. insp. Konrada Krakowiaka.

Nowy szef radomskich funkcjonariuszy przez kilka ostatnich lat był Naczelnikiem Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą KWP zs. w Radomiu. Od początku służby w policji związany był z pionem kryminalnym. Z uwagi na sytuację epidemiczną, uroczystość odbyła się w wąskim gronie. Wśród gości zaproszonych był starosta radomski Waldemar Trelka oraz z ramienia prezydenta Radomia - Michał Michalski, sekretarz miasta.

Z uwagi na trwającą pandemię, liczba osób biorących udział w uroczystości została ograniczona, a zbiórka przeprowadzona z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego. Mł. insp. Konrad Krakowiak od kwietnia pełnił obowiązki szefa radomskich policjantów.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych