Sobota 6 czerwca
Dominiki, Norberta, Laurentego

Rekordowy mandat dla hulajnogisty w Radomiu

cir 2026-05-05 19:24:00

Mandatem w kwocie 2500 zł radomscy policjanci ukarali 30-latka za jazdę hulajnogą elektryczną w stanie nietrzeźwości. 

W niedzielę, 3 maja na ulicy Chrobrego policjanci z radomskiej drogówki zatrzymali do kontroli mężczyznę, który jechał hulajnogą elektryczną, drogą dla rowerów. 30-latek, który był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie.

Za kierowanie hulajnogą w stanie nietrzeźwości mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 złotych. Policja nie podaje czy były też punkty karne i zatrzymanie prawa jazdy.
 

Komentarze naszych czytelników

  • michałeczek

    2026-05-05 23:56:18

    0.6 promila to każdy jeden suchoklares ma bezpośrednio po odtrąbieniu sygnału kasztelańskiego na puszcze 0.5L a po Pincie (pinta-miara piwa ) to nawet 0.7

  • michałeczek

    2026-05-05 23:56:45

    B I

Dodaj komentarz

Nie przegap