Piątek 1 marca
Antoniego, Radosława, Albina
RADOM aktualna pogoda

"Sztuka wpływu na ból" w Elektrowni

dm 2023-12-04 13:38:00

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu zaprasza na warsztaty pt. „Sztuka wpływu na ból”. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 9 grudnia o godz. 11:00.

Wielu z nas codziennie spędza długie godziny przed ekranem komputera, smartfona czy telewizora. Pracując w biurze czy odpoczywając w domu, nasze kręgosłupy i ciała cały czas poddawane są obciążeniom. Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak zadbać o własne zdrowie i zmienić szkodliwe nawyki, zachęcamy do udziału w spotkaniu pt. „Sztuka wpływu na ból”. Zajęcia o charakterze warsztatowym poprowadzi Viktor Kraievskyi, fizjoterapeuta, właściciel studia „Zdrowa Postawa”. Uczestnicy nie tylko dowiedzą się, jak w praktyczny sposób zadbać o higienę swojej pracy i wypoczynku, ale dostaną także porcję wiedzy na temat anatomii ludzkiego ciała.

 

Na zajęcia obowiązują zapisy: 884 320 030

Cena: 80 zł / osoba

 

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu, ul. Mikołaja Kopernika 1.

Informacje pod nr tel. (48) 383 60 77, (48) 386 16 60, a także na stronie internetowej www.mcswelektrownia.pl

Galeria zdjęć

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych