Piątek 8 grudnia
Marii, Wirginii, Zenona
RADOM aktualna pogoda

Koncert kolęd w Łaźni

dm 2022-01-03 15:17:00

Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria "Łaźnia" zaprasza na koncert, podczas którego wysłuchamy najpiękniejszych polskich kolęd.

Łaźnia w zimowej scenerii

W czwartek (6 stycznia) o godz. 17:00, w popołudniowej godzinie święta Trzech Króli, „Łaźnia” - Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria, zaprasza do siedziby przy Żeromskiego 56, do wysłuchania koncertu najpiękniejszych polskich kolęd, które zaśpiewa Monika Świostek, polska śpiewaczka operowa (sopran), pedagog Zespołu Szkół Muzycznych w Radomiu. Na fortepianie zagra Rafał Hołub, który podjął się również zadania autorskiego opracowania muzycznego wydarzenia.

Spotkanie uświetnią okolicznościowe opowieści o tradycjach w interpretacji Izabeli Brejtkop, aktorki Teatru Powszechnego w Radomiu, która również poprowadzi anonsowany wieczór.

Impreza organizowana przy współpracy z Fundacją im. Marii Fołtyn. Wstęp wolny.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych