Czwartek 26 marca
Emanuela, Larysy, Teodora

Ulica Idalińska od piątku zamknięta na kolejnym odcinku

cir 2026-03-26 13:27:00

- Z powodu postępujących pracami przy przebudowie ulicy Idalińskiej, od piątku 27 marca zamknięty zostanie  dla ruchu kołowego kolejny odcinek ulicy Idalińskiej odcinek - między ulicami Wyścigową a Kalinową. Skrzyżowanie z ulicami Wyścigową i Przejazd będzie nadal przejezdne. Trasy objazdowe autobusów nie ulegną zmianom - informuje Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji. 
 

Skrzyżowanie ul. Idalińskiej z ulicami Wyścigową i Przejazd

Odcinek ulicy Idalińskiej pomiędzy ulicami Wyścigową a Kalinową (obok kościoła) będzie zamknięty z powodu budowy kanalizacji deszczowej i sanitarnej. Zakaz ruchu nie będzie dotyczył pojazdów budowy i dojazdu do posesji, w tym do głównego wejścia do kościoła. Zalecane jest jednak korzystanie z bocznych parkingów od strony ulicy Wyścigowej. Pozostawiona do odwołania będzie możliwość przejazdu na wprost z ulicy Wyścigowej w ulicę Przejazd (w obydwu kierunkach).

Oznakowane objazdy poszczególnych odcinków zamkniętej ulicy Idalińskiej przebiegają w obu kierunkach przez ulice Wyścigową, Białą, Aleję Grzecznarowskiego, Słowackiego i Bliską bądź Żołnierzy Misji Pokojowych i Wyścigową (bez zmian).

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie ostrożności w rejonie miejsca prowadzonych robót i o stosowanie się do zmienionego oznakowania lub do ewentualnych poleceń wydawanych przez pracowników wykonawcy.

Dotychczasowe trasy objazdowe autobusów komunikacji miejskiej linii 2, 3, 11, 20 i N3, związane z trwającą przebudową ulicy Idalińskiej, pozostają bez zmian.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap