Poniedziałek 29 maja
Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
RADOM aktualna pogoda

Uzupełniający nabór rachmistrzów spisowych

dm 2021-08-09 15:33:00

Prezydent Miasta Radomia - Gminny Komisarz Spisowy w Radomiu ogłosił otwarty i konkurencyjny nabór uzupełniający kandydatów na rachmistrzów spisowych wykonujących czynności w ramach prac spisowych związanych z przeprowadzeniem spisu powszechnego NSP 2021. Kandydat na rachmistrza powinien mieć ukończone 18 lat, posiadać co najmniej średnie wykształcenie, posługiwać się językiem polskim w mowie i piśmie i nie być skazanym prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Oferty będą przyjmowane od 9 do 12 sierpnia 2021 r. w godzinach od 7.30 do 15.30.

Kandydaci na rachmistrza spisowego w NSP 2021 mogą składać dokumenty osobiście w siedzibie Urzędu Miejskiego w Radomiu przy ul. J. Kilińskiego 30, Biuro Administracyjno-Gospodarcze pok. 109 lub za pośrednictwem: poczty elektronicznej na skrzynkę e-mailową urzędu: mbs@umradom.pl lub platformy ePUAP.

Zadaniem rachmistrzów spisowych jest m.in. przeprowadzenie wywiadów bezpośrednich lub telefonicznych w zależności od aktualnej sytuacji związanej z epidemią COVID-19 z wykorzystaniem urządzenia mobilnego wyposażonego z zainstalowaną aplikacją formularzow.

Szczegółowe informacje tutaj.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych