Wtorek 16 kwietnia
Bernadetty, Cecyliana, Kseni
RADOM aktualna pogoda

Szukasz taniego kredytu hipotecznego w Radomiu? Udaj się do doradcy finansowego!

Artykuł sponsorowany 2021-08-18 07:49:00

Dostrzegasz dynamicznie rozwijający się rynek nieruchomości w Radomiu i chcesz kupić dom czy mieszkanie – z myślą o rodzinie lub pod wynajem? Jeżeli zakup nieruchomości chcesz sfinansować z kredytu hipotecznego, to w jego uzyskaniu wesprze Cię doradca finansowy. Dowiedz się, co może zrobić dla Ciebie ten specjalista.

Po pierwsze: analiza zdolności kredytowej

To, czy otrzymasz kredyt hipoteczny, zależy od Twojej zdolności kredytowej. Składa się na nią wiele czynników, w tym przede wszystkim:

• Wysokość uzyskiwanych przez Ciebie dochodów.

• Posiadane przez Ciebie zobowiązania (zarówno ich liczba, jak i ich wysokość).

• Twój stan cywilny.

• Dodatkowe zabezpieczenie dla kredytu (być może posiadasz np. inną nieruchomość).

Aby sprawdzić, czy i jaką kwotę możesz otrzymać z banku w ramach kredytu, doradca przeprowadzi analizę Twojej zdolności kredytowej. Taką ofertę przygotowali doradcy z CLS Kredyt (https://clskredyt.pl). 

Dzięki znajomości czynników uwzględnianych przez banki przy wyliczaniu zdolności kredytowej pośrednik finansowy może Ci podpowiedzieć, co możesz zrobić, aby polepszyć swój wynik. To cenne informacje – dzięki tej wiedzy możesz dokonać zmian i stać się dla banku atrakcyjniejszym klientem, spełniając w ten sposób swoje marzenia o zakupie nieruchomości.

Analiza zdolności kredytowej jest szczególnie ważna w przypadku kredytu hipotecznego. Wprowadzenie nawet drobnych zmian może spowodować, że Twoja zdolność zmniejszy lub zwiększy się o dziesiątki tysięcy złotych.

Po drugie: dobór oferty kredytu hipotecznego do potrzeb klienta

 

Jednym z podstawowych zadań doradców kredytowych jest znalezienie kredytu dla klienta z uwzględnieniem jego potrzeb i uwarunkowań. Z reguły klienci chcą, aby produkt, o który wnioskują (np. kredyt hipoteczny), został im przyznany na atrakcyjnych warunkach finansowych. Jeżeli również Ty oczekujesz taniego kredytu, to specjalista:

• Przeanalizuje dostępne oferty. Dzięki współpracy ze wszystkimi wiodącymi na polskim rynku bankami pośrednik kredytowy jest w stanie wskazać najkorzystniejszą propozycję. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że przepłacisz.

• Pomoże w prowadzeniu negocjacji z bankiem. Częstym błędem popełnianym przez osoby sięgające po produkty bankowe jest zaniechanie negocjacji warunków, na jakich kredyt zostanie przyznany. W tym zakresie pośrednik ma duże doświadczenie i może pomóc w obniżeniu choćby RRSO.

Wsparcie pośrednika finansowego na etapie poszukiwania kredytu hipotecznego oznacza dużą oszczędność czasu. Nie będziesz musiał samodzielnie zbierać informacji ze stron internetowych banków i dokonywać porównań. Obejdzie się też bez używania nie zawsze aktualnych kalkulatorów czy porównywarek kredytów bankowych.

Jeżeli chcesz zaciągnąć kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości położonej w Radomiu, skorzystaj ze wsparcia ekspertów z CLS Kredyt. Szczegóły oferty znajdziesz na stronie: https://clskredyt.pl/oferta/.

Dlaczego nie zapłacisz za pomoc doradcy finansowego?

Usługi pośrednika kredytowego są bezpłatne i niezobowiązujące. Dlaczego doradca finansowy nie wystawi Ci rachunku za swoją pomoc? Powodem jest stosowany w branży model rozliczeń. Przewiduje on, że pośrednik otrzyma wynagrodzenie nie od klienta, ale od banku, który uruchomi dla klienta kredyt. W rezultacie to rozwiązanie jest korzystne dla każdego, kto poszukuje kredytu – gwarantuje wsparcie eksperta bez narażania się na dodatkowe kosztów.

Nawiązując współpracę z doradcą finansowym, nie musisz obawiać się też kosztów prowadzenia negocjacji z bankiem czy związanych ze skompletowaniem dokumentów niezbędnych do uruchomienia kredytu. Wszystkie te czynności wchodzą w zakres obowiązków doradcy.

Jeżeli dostrzegasz korzyści płynące z usług doradcy finansowego, to pozostaje jeszcze kwestia kontaktu z takim specjalistą. Dobrzy doradcy finansowi dbają o widoczność w sieci i dostosowują się do preferencji klientów. Dla przykładu z doradcami z CLS Kredyt możesz skontaktować się nawet przez media społecznościowe – https://www.facebook.com/EkspertKredytowyRadom. W ten sposób umówisz się na spotkanie, podczas którego ustalisz zakres i szczegóły współpracy.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych