Środa 12 czerwca
Janiny, Onufrego, Leona
RADOM aktualna pogoda

Kupowanie w czasie Black Friday

Artykuł sponsorowany 2020-10-20 17:17:00

Black Friday coraz bliżej. Będzie to idealna okazja do zakupu interesujących nas produktów w obniżonych cenach, często bardzo obniżonych. Wyprzedaże prowadzone będą nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również online, co w dobie epidemii, jest najbezpieczniejszą opcją dla klienta.

Czarny Piątek, jak często nazywany w Polsce jest Black Friday, przypada w tym roku 27 listopada. To jedyna w swoim rodzaju okazja do nabycia pełnowartościowych produktów w obniżonej cenie. Najlepsze promocje będą wówczas na wyciągnięcie ręki, bowiem zakupy można robić także bezpiecznie - przez internet, nie wychodząc z domu. Zakupy z okazji Czarnego Piątku zrobiły się ostatnio o tyle wygodne, że to święto zakupów rozciąga się na cały weekend, a często na cały tydzień.

Co to w ogóle jest Black Friday? Rzecz jasna, wywodzi się z USA. Jest to piątek po Dniu Dziękczynienia, a dokładniej początek sezonu zakupów przed Bożym Narodzeniem. Od początku XXI wieku zwyczaj ten jest propagowany, z powodów komercyjnych, w coraz większej liczbie innych krajów.

W Czarny Piątek wiele sklepów czynnych jest w dodatkowych godzinach, niekiedy całą dobę, oferując jednodniowe okazje i zniżki. Mówi się, że tego dnia, od wielu lat, zakupów dokonuje nawet ponad 100 milionów Amerykanów. Od 2015 roku również w naszym kraju Polacy popadają tego dnia w szał zakupów, gdyż takich promocji, nie ma w żaden inny dzień roku.

Wszystkie sklepy, które biorą udział w Black Friday, ciężko wymienić, ponieważ jest ich bardzo, bardzo dużo. W Radomiu zapewne jak zwykle najbardziej będą oblegane marki tych sklepów, które mieszczą się w galeriach i centach handlowych. Są to marki, oferujące wszelką odzież, obuwie, produkty do domu i ogrodu, przez zdrowie i urodę oraz elektronikę, aż po oczywiście sport, turystykę czy telekomunikację. W każdych tych dziedzinach, można znaleźć wyprzedaże i najlepsze promocje.

Black Friday jest zatem doskonałą okazją, by zakupić interesujący nas produkt ulubionej marki w okazyjnej cenie. Dlatego warto być do niego przygotowanym i wcześniej odłożyć na z tej okazji większą sumę. To bowiem w jaki szał zakupów popadają niektórzy w ten dzień, jednych dziwi, ale drugich w zupełności nie. Dlaczego? Bo promocje są naprawdę duże i jeśli ktoś wcześniej nie mógł uzbierać na dany produkt, o którym marzył, to nagle tego dnia okazuje się, że go na niego stać i może go kupić, a później się nim cieszyć. A gdy jest się przygotowanym to można takich produktów zakupić więcej, a jeszcze zostanie na coś innego, jakąś niespodziankę, oczywiście również w obniżonej cenie.

Czarny Piątek rozpoczyna czas przedświątecznych zakupów, jednak takich promocji jak w jego okresie nie znajdziemy w żaden inny dzień roku, więc warto skorzystać na promocjach i pozwolić się porwać szałowi okazyjnych zakupów.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych