Niedziela 14 lipca
Marcelina, Ulryka, Bonawentury
RADOM aktualna pogoda

Finał akcji "Movember" w Radomiu

dm, Radio Plus Radom 2015-11-23 14:22:00

W piątek (27 listopada) odbędzie się wielki finał Akcji "Movember". Chodzi o profilaktyczne badania w kierunku wykrycia raka u mężczyzn. Zainteresowani panowie oraz ci zatroskani o swoje zdrowie - powinni skorzystać z okazji, jaką daje ta akcja. Jak informuje Radio Plus Radom, badania wykonywane będę w siedzibie Zespołu Szkół Technicznych przy ulicy Limanowskiego w Radomiu.

Jak mówią organizatorzy akcji: Raka gołym okiem nie widać. Wąsy tak, szczególnie, że patrzą na nich setki młodych ludzi, którym w ten sposób przypominają o dbaniu o swoje zdrowie. Chodzi o profilaktyczne badania w kierunku wykrycia u mężczyzn raka lub sprawdzenia ogólnego stanu zdrowia.

Od listopada wraz z laboratorium analiz medycznych Medica - ZST rusza z "Akcją movember – czyli zapuść wąsy dla jaj". Akcja polega na tym, iż w miesiącu listopadzie “hodujemy zarost”, zaś 27 listopada odbędzie się finał akcji w siedzibie szkoły.

Tego dnia pracownicy laboratorium analiz medycznych Medica przyjdą i wykonają badania dla zainteresowanych osób. Organizatorzy zachęcają nauczycieli, uczniów i ich rodziców, a także sympatyków Zespołu Szkół Technicznych do wzięcia udziału w tej akcji.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych