Poniedziałek 30 stycznia
Macieja, Martyny, Teofila
RADOM aktualna pogoda

Włamanie i amfetamina. Dwóch mężczyzn zatrzymanych

dm, KMP Radom 2021-11-18 09:01:00

Policjanci z Posterunku Policji w Wolanowie zatrzymali dwóch mężczyzn w sprawie włamania do pomieszczeń gospodarczych. Jeden z nich miał ponad 100 gramów amfetaminy i decyzją sądu najbliższe miesiące spędzi w areszcie. Wobec drugiego z zatrzymanych zastosowano policyjny dozór.

Do zdarzenia doszło w ostatnich dniach na terenie gminy Wolanów. Sprawcy po przecięciu kłódki zabezpieczającej włamali się pomieszczeń gospodarczych i ukradli m.in. maszyny rolnicze. Miejscowi policjanci szybko ustalili sprawców i zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 23 i 32 lat. W trakcie przeszukania pojazdu, którym poruszali się zatrzymani zabezpieczono ponad 100 gramów amfetaminy, które należały do starszego z mężczyzn.

Obaj trafili do policyjnej celi. 32-latek odpowie za kradzież z włamaniem i posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Śledczy wnioskowali o zastosowanie wobec mężczyzny tymczasowego aresztu i sąd przychylił się do tego wniosku. Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Natomiast zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 23-latkowi zarzutu kradzieży z włamaniem oraz udzielania środków odurzających. Zastosowano wobec niego policyjny dozór.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych