Nagrody dla uczniów wręczone w Starostwie Powiatowym w Radomiu
Gala wręczenia nagród uczniom, którzy wzięli udział w czterech konkursach organizowanych przez Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Radomiu.
Galeria zdjęć
Komentarze naszych czytelników
-
GallAnonim
2025-12-11 08:37:12
Bravo. Troche kasy z funduszu od Ziobry im jeszcze zostało. Za Telki mundurem mundurowi sznurem. Zdrowia Telce życzymy bo na Rozum to jest już od dawna za póżno
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Już w niedzielę inauguracja wydarzenia „Lato z Brandtem”!
Festiwal czekolady na powitanie wakacji
Lato z Radiem w sobotę zawita do Radomia. Piknik na Borkach i mnóstwo atrakcji
Nadciąga fala potężnych upałów. Medycy Szpitala Specjalistycznego apelują o ostrożność
Plecak ewakuacyjny – czy wiesz co ma się w nim znaleźć? To ważne, przed wakacjami