Poniedziałek 24 czerwca
Jana, Danuty, Janiny
RADOM aktualna pogoda

Czasowa zmiana przystankowa w Siczkach

dm, MZDiK 2024-05-18 06:37:01

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z robotami przy budowie ronda w Siczkach (gmina Jedlnia-Letnisko), od dnia 16 maja 2024 roku (czwartek) do odwołania ulegnie czasowej zmianie lokalizacja przystanku Siczki 01 (w kierunku Radomia) na trasie linii 26.

Autobusy będą zatrzymywały się na tymczasowym przystanku Siczki 01, zlokalizowanym przed skrzyżowaniem dróg wojewódzkich nr 699 i 737, to znaczy przy ulicy Radomskiej w Jedlni-Letnisku (między ulicą Nadrzeczną a drogą nr 737).

Uwaga! Ze względu na występowanie dużych utrudnień w ruchu kołowym, spowodowanych budową nowego ronda w Siczkach, autobusy linii 26 mogą jeździć z opóźnieniami. Dane o nich oraz o lokalizacji poszczególnych autobusów można na bieżąco śledzić na stronie rkm.mzdik.radom.pl bądź w bezpłatnej aplikacji myBus.

Inwestorem prac w miejscowości Siczki jest Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich (nie jest to inwestycja Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu).

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych