Środa 17 kwietnia
Roberta, Rudolfa, Stefana
RADOM aktualna pogoda

30-lecie Młodzieżowej Rady Miasta Radomia

dm, UM Radom 2024-03-27 13:43:02

Młodzieżowa Rada Miasta Radomia świętowała 30-lecie działalności. - To piękna historia, którą tworzyli młodzi radomianie gotowi angażować się w życie miasta i działać na rzecz swoich rówieśników. Wielu z nich zebrało w tym czasie bardzo cenne doświadczenia, które zaprocentowały w życiu zawodowym - mówił prezydent Radosław Witkowski.

Warto przypomnieć, że Młodzieżowa Rada Miasta (wcześniej Parlament Młodzieży Miasta Radomia) jest jedną z najstarszych tego typu rad w Polsce. Wcześniej niż w Radomiu, taka rada powstała tylko w Częstochowie.

- Gratuluję pięknego jubileuszu! Wszystkim, który na przestrzeni lat angażowali się w pracę młodzieżowego samorządu dziękuję za aktywność i wkład w rozwój miasta. A obecnym radnym życzę, by praca na rzecz rówieśników przynosiła Wam dużo satysfakcji i torowała drogę do zawodowych sukcesów w przyszłości - dodał prezydent.

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych