Niedziela 14 lipca
Marcelina, Ulryka, Bonawentury
RADOM aktualna pogoda

Michalski pierwszym trenerem. Lozano wraca do Czarnych

dm 2024-06-25 13:44:00

Enea Czarni Radom ogłosili, że w nowym sezonie drużynę poprowadzi Krzysztof Michalski, jako pierwszy szkoleniowiec, zaś trenerem koordynatorem będzie Raul Lozano, który po kilku latach wraca do klubu.

"Wojskowych" w sezonie 2024/2025 poprowadzi Krzysztof Michalski. Dotychczas był on w klubie drugim szkoleniowcem. Michalski od początku swojej kariery związany jest z Czarnymi. Zaczynał pracę jako statystyk. Od rozgrywek 2020/2021 znalazł się na ławce trenerskiej i był asystentem kolejnych szkoleniowców. Teraz otrzymał szansę prowadzenia drużyny.

Pomagać będzie mu Piotr Pszczoła, który będzie nie tylko II trenerem, ale odpowiedzialny będzie za przygotowanie motoryczne drużyny.

Pieczę nad wszystkim trzymać będzie wspomniany Raul Lozano. Trener z Argentyny prowadził polską reprezentację w latach 2015-2018. Ostatnim klubem, który prowadził był japoński JT Thunders, a obecnie jest szkoleniowcem reprezentacji Ukrainy. W sezonie 2015/2016 był pierwszym trenerem Czarnych.

Przypomnijmy, Enea Czarni Radom, mimo że koniec sezonu 2023/2024 mieli w miarę dobry, to całe rozgrywki PlusLigi im zupełnie nie wyszły i opuścili szeregi polskiej ekstraklasy siatkarskiej.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych