Piątek 19 kwietnia
Adolfa, Tymona, Pafnucego
RADOM aktualna pogoda

Firma zatrudni 10 osób na pełen etat. Zawód cieszący się złą sławą

bw, PUP Radom 2016-04-13 08:30:00

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu organizuje giełdę pracy. 10 wolnych etatów czeka na stanowisku: konsultant telefoniczny. Często w komentarzach pod artykułami Czytelnicy krytykują oferty pracy "na słuchawkach". Czy słusznie?

Giełda odbędzie się w czwartek (14 kwietnia) o godz. 10.00 w pokoju 221 w Powiatowym Urzędzie Pracy. Poszukiwani będą konsultanci telefoniczni w firmie Telbridge Sp. z.o.o.

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie
• dobra dykcja
• podstawowa znajomość obsługi komputera

Pracodawca oferuje:
• pracę w ramach umowy zlecenia (pełny etat)
wynagrodzenie: 10 zł/h brutto
• elastyczny czas pracy
• miejsce pracy: Radom

Zakres obowiązków:
• obsługa połączeń wychodzących/przychodzących

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych