Niedziela 23 czerwca
Wandy, Zenona, Prospera
RADOM aktualna pogoda

Zapadnięta jezdnia. Utrudnienia na odcinku ulicy Lubelskiej

dm, MZDiK 2021-06-18 08:19:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z koniecznością naprawy zapadniętej jezdni, w dniu 18 czerwca 2021 roku (piątek) wystąpią tymczasowe utrudnienia oraz zmiany w organizacji ruchu na odcinku ulicy Lubelskiej, w okolicach skrzyżowań ze Średnią i Kaszubską.

Na odcinku około 50 metrów zostaną zamknięte dwa pasy ruchu ulicy Lubelskiej w kierunku Śródmieścia. Pojazdy będą poruszały się południową połową jezdni (po jednym pasie ruchu w każdym kierunku). Czasowo będą zdemontowane także pylony na środku jezdni, żeby ułatwić możliwość wyjazdu z ulicy Kaszubskiej.

Powyższe zmiany są konieczne, żeby skutecznie - wspólnie z Wodociągami Miejskimi - zdiagnozować przyczynę kolejnego zapadnięcia się jezdni (wcześniej była ona już naprawiana, lecz problem wystąpił ponownie, co pozwala przypuszczać, że powodem usterek może być ewentualna nieszczelność sieci podziemnych).

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic lub do ewentualnych poleceń wykonawcy. Sugerowane jest poza tym omijanie tej części miasta, na przykład ulicami Kochanowskiego, Kalińską i Słowackiego.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych