Wtorek 23 lipca
Bogny, Sławosza, Żelisława
RADOM aktualna pogoda

Wieczorny przejazd rolkarzy przez miasto

dm, MZDiK 2021-07-16 15:01:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku ze zgromadzeniem pod nazwą Nightskating (przejazd rolkarzy), w dniu 17 lipca 2021 roku (sobota) w godzinach około 20:00-21:30 mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu kołowym i w komunikacji miejskiej w Radomiu.

Przejazd rolkarzy (według zapowiedzi organizatorów - od około 60 do 150 uczestników) odbędzie się pod nadzorem policji z placu Jagiellońskiego (przed budynkiem teatru) przez ulice Kelles-Krauza, Niedziałkowskiego, Żeromskiego, Słowackiego (przy parku Kościuszki), 25 Czerwca, Beliny-Prażmowskiego, Traugutta, Narutowicza, Kościuszki, 1905 Roku, Obrońców, Limanowskiego, Toruńską, zawracanie na parkingu przy sklepie E. Leclerc, Toruńską, Wierzbicką, Łukasika, 1905 Roku, Młodzianowską, Mariacką, Limanowskiego, Mireckiego, Szarych Szeregów, 11 Listopada (do Warszawskiej fragmentem jednokierunkowym), Warszawską, zawracanie na rondzie NSZ, Warszawską, Pułaskiego, Akademicką, Chrobrego, Pileckiego oraz Kelles-Krauza - na plac Jagielloński, gdzie nastąpi zakończenie zgromadzenia.

Przejazd może spowodować okresowe utrudnienia w ruchu kołowym (uczestnicy będą zajmować maksymalnie dwa pasy ruchu w jednym kierunku) i kilkuminutowe opóźnienia w kursowaniu autobusów miejskich na wszystkich liniach.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w sąsiedztwie przejazdu kolumny, a także o stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem lub - w miarę możliwości - o omijanie tego rejonu miasta.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych