Niedziela 14 lipca
Marcelina, Ulryka, Bonawentury
RADOM aktualna pogoda

Widzialna Ręka wystartuje w wyborach

dm 2024-02-13 14:23:10

Widzialna Ręka oficjalnie zgłosiła swoją kandydaturę do wyborów samorządowych w Radomiu.

Komitet Wyborczy Wyborców "Widzialny Radom" zarejestrował swoją kandydaturę na nadchodzące wybory samorządowe, które odbędą się 7 kwietnia 2024 r. Zarejestrowany pod nazwą "Widzialny Radom", komitet składa się z zaangażowanych społeczników grupy Widzialna Ręka Radom, którzy od czterech lat aktywnie działają na rzecz lokalnej społeczności.

Liderem "Widzialnej Ręki" w Radomiu jest Bartek Marczuk, który podkreślił, że zgłoszenie komitetu odbyło się bez żadnych problemów. Teraz czekają na oficjalne potwierdzenie i rozpoczną dopinanie listy kandydatów we wszystkich okręgach. Marczuk zachęca także mieszkańców do aktywnego udziału w dyskusjach, podkreślając znaczenie głosu radomian. Jako priorytetowy problem, który został zgłoszony, wymienia plagę niesprawnych biletomatów, zapewniając, że komitet ma na to rozwiązanie.

Widzialna Ręka skupia 35 000 mieszkańców Radomia i okolic, którzy nie tylko aktywnie wspierają lokalną społeczność, ale także angażują się w różnorodne działania na jej rzecz. Dodatkowo, Mateusz Środa, reprezentujący komitet, zapowiedział niespodziankę walentynkową dla mieszkańców, związana z dbałością o zdrowie.

- Szczegóły tej akcji przekażemy niebawem na grupie Facebookowej Widzialna Ręka, a fizycznie będziemy mogli spotkać się w Walentynki na ulicy Żeromskiego - zapowiedział Mateusz Środa.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych