Wtorek 28 czerwca
Ireneusza, Leona, Benigny
RADOM aktualna pogoda

Uroczyste otwarcie Centrum Medycznego PZU Zdrowie Polmedic [WIDEO, ZDJĘCIA]

dm 2019-10-16 15:15:00

Przy ul. Granicznej 24 w Radomiu odbyło się uroczyste otwarcie Centrum Medycznego PZU Zdrowie Polmedic. To siódma placówka Polmedic w naszym mieście, ale pierwsza zrealizowana według standardów PZU Zdrowie.

Grupa Polmedic oferuje zarówno podstawową, jak i specjalistyczną opiekę zdrowotną, zaawansowaną diagnostykę, w tym rezonans magnetyczny i tomografię komputerową, rehabilitację medyczną, medycynę pracy, jak i chirurgię jednego dnia w zakresie ortopedii, otorynolaryngologii, ginekologii, urologii, chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej.

W 2016 roku Centrum Medyczne dołączyło do sieci PZU Zdrowie. - To była jedna z naszych najlepszych decyzji korporacyjnych. Jestem ze tego powodu bardzo dumna. Przede wszystkim, ze względu na kadrę medyczną, która dołączyła do sieci PZU, ale również z uwagi na człowieka nietuzinkowego, przedsiębiorcę i menadżera, Edmunda Holinko. Z tego miejsca, bardzo dziękuję, że Edmund nam zaufał i jest z nami, tak prężnie rozwijając naszą działalność. Chcemy dbać o zdrowie pacjentów oraz wyznaczać standardy opieki medycznej w Polsce, czego ta placówka jest żywym dowodem - mówiła Julita Czyżewska, prezes zarządu PZU Zdrowie.

Edmund Holinko, prezes zarządu Polmedic Sp. z o.o., najpierw podziękował całemu zespołowi ludzi, którzy przyczynili się do tego, że ten obiekt powstał. - To siódma placówka Polmedic w Radomiu, ale pierwsza zrealizowana według standardów PZU Zdrowie. Już słyszymy pozytywne opinie naszych pacjentów, dot. wyposażenia czy aranżacji pomieszczeń (...). Mamy taki cel, aby do końca tego roku, wszystkie nasze przychodnie były oznakowane jednolitym, rozpoznawalnym logiem PZU Zdrowie - dodał.

Więcej na załączonym powyżej wideo.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych