Wtorek 23 lipca
Bogny, Sławosza, Żelisława
RADOM aktualna pogoda

Trwa naprawa alei Wojska Polskiego

dm, MZDiK, radioradom.pl 2021-07-04 12:17:00

MZDiK wprowadził zmianę w ruchu na alei Wojska Polskiego. To w związku z robotami drogowymi i wymianą asfaltu. Prace prowadzone są na łącznicach zjazdowych i wjazdowych z alei w ulicę Lubelską przy wiadukcie.

Trwają roboty drogowe na alei Wojska Polskiego w pobliżu ulicy Lubelskiej. To kontynuacja prac naprawczych wadliwej nawierzchni w tym rejonie. Prace podzielone na dwa etapy zakończą się we wtorek. Do tego czasu kierowcy i pasażerowie autobusów muszą liczyć się z utrudnieniami - informuje w rozmowie z Radiem Radom Dawid Puton, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji.

MZDiK w związku z wymianą asfaltu przy wiadukcie zalecił objazdy. Przebiegają one w obu kierunkach główną jezdnią alei Wojska Polskiego pod wiaduktem na ulicy Lubelskiej - z możliwością zawrócenia na rondzie Popiełuszki albo na rondzie obok lotniska. Innymi trasami pojadą też autobusy nr 17 i 21.

Naprawę nawierzchni na alei Wojska Polskiego wykonuje w ramach gwarancji firma ze Starachowic.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych