Wtorek 28 czerwca
Ireneusza, Leona, Benigny
RADOM aktualna pogoda

Trening przyszłości trwa 20 minut? Tak! Wielkie otwarcie Studio Synergy w Radomiu

Artykuł sponsorowany 2021-10-26 18:20:00

Godziny spędzone na ćwiczeniach to przeszłość, wystarczy 20 minut w tygodniu intensywnego treningu EMS. Tę formę ćwiczeń od 26 października wypróbują radomianie w nowo otwartym Studio Synergy na Placu Jagiellońskim 5. Przez pierwszy miesiąc pierwszy trening można odbyć bezpłatnie!

Studio Synergy w Radomiu czynne od 26 października

- Na Placu Jagiellońskim otwiera się studio z wysoką jakością usług, dobrą obsługą klienta i ciekawym designem. To będzie wyjątkowe miejsce w Radomiu. - mówi Bartłomiej Stanek, właściciel sieci Studio Synergy. - Zachęcam mieszkańców Radomia do przetestowania innowacyjnego, efektywnego treningu. Warto spróbować w pierwszym miesiącu po otwarciu, ponieważ nowi klienci będą mogli skorzystać z darmowego treningu wprowadzającego i dożywotniej zniżki na członkostwo - dodaje. 

Moda na kameralne butikowe studia z zachodu 

Jak działają ćwiczenia EMS? Elektrostymulacja pobudza 90% mięśni za pomocą impulsów elektrycznych wywołujących skurcz mięśnia. EMS jest wykorzystywany w fizjoterapii jako forma rehabilitacji miejscowej. W Studio Synergy wykorzystujemy elektrostymulację do treningu całego ciała podczas jednej sesji treningowej.

Ta metoda ćwiczeń jest szeroko znana w takich krajach jak Niemcy, Austria, Francja, Anglia i Szwajcaria. Na początku poprzedniej dekady zaczęły powstawać również punkty EMS w Polsce, a w wśród nich Studio Synergy, który był pierwszym takim miejscem w Małopolsce. 

Ten styl ćwiczeń nieco różni się od aktywności fizycznej na siłowni. Trening odbywa się przy asyście doświadczonego trenera personalnego, w kameralnym i butikowym Studio. Dzięki takiemu rozwiązaniu trening EMS w Studio Synergy jest najbezpieczniejszą opcją aktywności fizycznej w czasie pandemii. 

EMS to samo zdrowie! 

Dlaczego warto spróbować treningu EMS w Studio Synergy? Jeden intensywny, 20-minutowy trening w tygodniu odpowiada kilku sesjom na siłowni. Szybciej i efektywniej można zrzucić zbędne kilogramy, przy dodatkowej motywacji trenera i odpowiednim żywieniu. Elektrostymulacja przyczynia się również korzystnej zmiany wyglądu ciała - ujędrnia skórę oraz działa przeciw cellulitowi. 

Ta aktywność niesie również ze sobą mnóstwo aspektów zdrowotnych. Regularne ćwiczenia poprawiają wydolność płuc, eliminują ból pleców, wzmacniają mięśnie i odciążają stawy. Z tych powodów EMS jest polecany szczególnie osobom starszym i potrzebującym rehabilitacji.

Studio Synergy w Radomiu czynne od 26 października

W pierwszym miesiącu działania klubu każdy, bez zobowiązań może uczestniczyć w bezpłatnym treningu wprowadzającym EMS. Podczas takiej wizyty można uzyskać konsultacje z trenerem personalnym, wywiad zdrowotny, analizę składu ciała i najważniejsze - mieć pierwszy kontakt z elektrostymulacją pod okiem doświadczonego trenera. Klienci, którzy zdecydują się na zakup karnetu do 26.11, mogą uzyskać 20% dożywotniej zniżki na członkostwo w Studio Synergy.

Zapisz się na BEZPŁATNY trening wprowadzający 

Na facebookowym profilu nowej placówki Studia Synergy trwa również konkurs, gdzie nagrodą główną jest roczny karnet na treningi personalne EMS. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie “Jak wygląda Twoje wymarzone 20 minut?” na stronie Studio Synergy Radom. Zwycięzcy zostaną wyłonieni 19 listopada.  

-------

STUDIO SYNERGY - to sieć butikowych studiów EMS z najdłuższym doświadczeniem w Polsce. W kameralnej przestrzeni o butikowym charakterze oferujemy trening przy użyciu najnowocześniejszej i wyjątkowo skutecznej metody EMS (Electrical Muscle Stimulation). Największą zaletą innowacyjnego treningu EMS jest jego efektywność oraz krótki czas, tylko 20 minut 1 raz w tygodniu. Jako jedni z niewielu w Polsce posiadamy wieloletnie doświadczenie w stosowaniu elektrostymulacji mięśni, które poparte jest certyfikatami jedynej na świecie, niemieckiej akademii szkoleniowej specjalizującej się w treningu EMS. Posiadamy 3 studia własne w Krakowie oraz 4 studia franczyzowe w Polsce - w Katowicach, Bielsku-Białej, Liszkach i Radomiu.  

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych