Sobota 13 sierpnia
Diany, Hipolita, Kasjusza
RADOM aktualna pogoda

Radomscy artyści wystąpili dla Julii [ZDJĘCIA]

mag 2017-05-21 19:53:00

Uczniowie X Liceum Ogólnokształcącego im. S. Konarskiego zorganizowali festyn charytatywny dla swojej koleżanki z wadą serca, Julii Dziurzyńskiej.

- Pomysł zorganizowania festynu charytatywnego wyszedł od naszych uczniów, kolegów i koleżanek Julii. Ta impreza nie odbyłaby się bez ich pomocy. Julka poważnie zachorowała na serce. Dzisiaj zbieramy pieniądze na jej operację i rehabilitację. Do organizacji tego wydarzenia włączyli się także nauczyciele z naszej szkoły - powiedział Wiktor Koroń, dyrektor X LO.

W koncercie wzięło udział wielu artystów, którzy sami zgłaszali się do organizatorów z chęcią pomocy. - W samym koncercie weźmie udział mnóstwo osób. Wystąpi każdy kto ma ochotę pomóc. Po występach muzycznych będzie trochę ruchu - zumba. Odbędzie się również nasz międzyszkolny Festiwal Piosenki Obcojęzycznej - mówił Jacek Mularski, jeden z ogranizatorów festynu.

Podczas trwania festynu wolontariusze zbierali pieniądze do puszek.

- Dziękuję bardzo za każde wsparcie - powiedziała wzruszona Julka.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych