Niedziela 26 czerwca
Jana, Pawła, Miromira
RADOM aktualna pogoda

Radio Radom już gra na 87,7 FM!

Damian Markowski 2019-06-17 16:33:00

Radio Radom możecie słuchać na częstotliwości 87,7 FM oraz w internecie na radioradom.pl. To nowa jakość na radiowym rynku naszego miasta. Witamy w medialnej rodzinie Radomia!

"Oficjalny" start miał miejsce w poniedziałek o godz. 10:00

Koncesja spółce MOC FM Sp. z o.o., która jest właścicielem Radia Radom, przypadła na początku kwietnia tego roku. Wówczas Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji rozstrzygnęła postępowanie koncesyjne "na rozpowszechnianie programu radiowego uniwersalnego z tematyką lokalną w Radomiu" na częstotliwości 87,7 FM.

Radio Radom od dwóch lat nadawało w internecie. Od poprzedniego tygodnia Radio Radom słyszymy już w radioodbiornikach. Z każdym kolejnym dniem pojawiały się nowe propozycje, a oficjalny start radia (już ze wszystkimi serwisami) zaplanowano na dziś, na godzinę 10:00.

Obserwując to co nowa radiostacja robiła w internecie, niewątpliwie można powiedzieć, że na radiowym rynku naszego miasta pojawiła się nowa jakość. Przy takiej konkurencji, słuchacze będą mieli większy wybór. W Radiu Radom usłyszymy m.in. wiadomości lokalne i krajowe, programy kulturalne, muzyczne, sportowe, a także rozmowy z politykami w znanej już "Mocnej Rozmowie". Szykowanych jest też wiele niespodzianek, o których więcej usłyszymy... słuchając Radia Radom :)

Po godz. 10:00 radiosłuchaczy powitali twórcy "nowego" Radia Radom - Joanna Stachurska-Ruszkowska oraz Paweł Wolski. - Dziś będziemy opowiadać, jak będzie wyglądało nasze radio. Będziemy zaskakiwać, mamy nadzieję, również muzycznie. Dziękujemy za pierwsze już sygnały, że spełniamy wasze różne marzenia i pomysły. To dla nas bardzo ważne. Nadajemy na terenie Radomia i najbliższych okolic. W poniedziałek startujemy z serwisami informacyjnymi. Przełączcie się na Radio Radom, 87,7 FM - mówili. Następnie przedstawili "ramówkę" Radia Radom.

Radio Radom można słuchać na częstotliwości 87,7 FM oraz w internecie - tutaj.

Radom24.pl wita w medialnej rodzinie Radomia! Życzymy powodzenia - niech Moc będzie z Wami!

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych