Niedziela 14 lipca
Marcelina, Ulryka, Bonawentury
RADOM aktualna pogoda

MZDiK. Zamknięcie odcinka ulicy i utrudnienia w ruchu

dm, MZDiK 2021-07-29 09:44:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z planowaną imprezą, w dniu 31 lipca 2021 roku (sobota) w godzinach około 11:00-17:00 będzie zamknięty odcinek ulicy Mickiewicza, a w godzinach około 11:00-12:00 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu oraz w komunikacji.

Ulica Mickiewicza będzie zamknięta dla ruchu kołowego (oprócz warunkowego dojazdu mieszkańców do posesji) na odcinku od ulicy Sienkiewicza do parkingu przed Galerią Rosa (wzdłuż parku Kościuszki). W podanych godzinach zostanie ona przeznaczona dla uczestników pikniku rodzinnego "Motocykliści dzieciom" (impreza miała odbyć się 3 lipca, ale z powodu opadów deszczu została odwołana).

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w pobliżu miejsca tej imprezy oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic lub do ewentualnych poleceń wydawanych przez organizatora.

O godzinie 11:00 odbędzie się ponadto przejazd kolumny motocykli sprzed kościoła na Kapturze na plac Corazziego (przed Urzędem Miejskim, od strony ulicy Żeromskiego). Uczestnicy przejadą pod nadzorem policji ulicami Wernera, Mireckiego, Limanowskiego, Narutowicza, Traugutta, Mickiewicza, Sienkiewicza, 25 Czerwca, Słowackiego oraz Żeromskiego. Może to spowodować tymczasowe utrudnienia w ruchu kołowym oraz ewentualne kilkuminutowe opóźnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej większości linii (nie dotyczy to jedynie linii 21 i 24).

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie przejazdu kolumny, a także o stosowanie się do poleceń osób kierujących tam ruchem lub - w miarę możliwości - o omijanie tego rejonu miasta.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych