Niedziela 14 lipca
Marcelina, Ulryka, Bonawentury
RADOM aktualna pogoda

MZDiK. Tymczasowe zmiany przystankowe

dm, MZDiK 2021-07-05 15:57:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z trwającymi robotami drogowymi, od dnia 5 lipca 2021 roku (poniedziałek) zostaną wprowadzone tymczasowe zmiany przystankowe przy ulicy Fołtyn (dotyczy linii 10) oraz w rejonie pętli Sadków / Lotnisko (dotyczy linii 5 i 14).

W celu dostosowania do zmienionej organizacji ruchu na przybudowywanym odcinku ulicy Fołtyn przystanek Fołtyn I (NŻ) 06 (w kierunku ulicy Holszańskiej) będzie przeniesiony na tymczasową jezdnię - w pobliże jego stałej lokalizacji.

Na wniosek pasażerów przystanek Sadków / Lotnisko 08 (zlokalizowany na pętli) będzie do odwołania obowiązywał zarówno dla pasażerów wysiadających tam z autobusów, jak również dla wsiadających. Jest to związane z obowiązującą od 29 czerwca 2021 roku (wtorek) tymczasową zmianą lokalizacji przystanku Sadków / Lotnisko 07 (w kierunku alei Wojska Polskiego), który obecnie funkcjonuje około 100 metrów dalej - w sąsiedztwie skrzyżowania ulic Lubelskiej i Lotniczej.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych