Czwartek 21 września
Jonasza, Mateusza, Hipolita
RADOM aktualna pogoda

MZDiK. Aplikacja myBus znów działa, ale koniecznie trzeba pobrać jej aktualizację

dm, MZDiK 2021-06-29 10:33:00

Po kilkudniowej przerwie spowodowanej pracami dostawcy internetu ponownie działa bezpłatna aplikacja myBus na smartfony. Dzięki niej pasażerowie mogą na bieżąco sprawdzać lokalizację poszczególnych autobusów komunikacji miejskiej w Radomiu. Aby jednak móc ponownie używać myBusa, trzeba koniecznie pobrać aktualizację tej aplikacji.

Jak już podawaliśmy, przerwa w funkcjonowaniu myBusa w Radomiu była niezależna od Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji. Przepraszamy za dotychczasowe utrudnienia. Jednocześnie przypominamy, że lokalizację autobusów można sprawdzać również w internecie na stronie rkm.mzdik.radom.pl. Zarówno tam, jak i w aplikacji myBus działa ponadto wyszukiwarka połączeń autobusami komunikacji miejskiej w Radomiu, opierająca się na bieżących danych - czytamy na stronie mzdik.pl.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych