Niedziela 3 grudnia
Franciszka, Ksawerego, Lucjusza
RADOM aktualna pogoda

Medal Bene Merenti Civitas Radomiensis dla byłego wiceprezydenta

dm 2021-06-17 15:50:00

Podczas kończącego sezon koncertu Radomskiej Orkiestry Kameralnej, miałem zaszczyt wręczyć medal Bene Merenti Civitas Radomiensis mojemu byłemu zastępcy, Karolowi Semikowi. To uhonorowanie całokształtu jego pracy na rzecz radomskiej oświaty i kultury - poinformował na Facebooku prezydent Radomia, Radosław Witkowski.

- Przypomnę, że Karol Semik przez wiele lat był dyrektorem VI Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego, które pod jego kierownictwem znalazło się w ścisłej krajowej czołówce szkół średnich. Później pełnił funkcję Mazowieckiego Kuratora Oświaty, a następnie jako zastępca prezydenta zajmował się sprawami radomskiej oświaty i kultury. W tym czasie przeprowadził radomską oświatę przez bardzo trudny okres reformy szkolnictwa. Z całego serca gratuluję Karolowi Semikowi całego zawodowego dorobku i życzę wszelkiej pomyślności w kolejnych latach - dodał prezydent.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych