Poniedziałek 26 luty
Aleksandra, Mirosława, Dionizego
RADOM aktualna pogoda

Jest nowy wiceprezydent Radomia. Kinga Bogusz odchodzi z PiS

dm 2024-02-03 11:16:01

Łukasz Molenda z Polski 2050 zostanie nowym wiceprezydentem Radomia. To m.in. efekt powstania Radomskiego Paktu Samorządowego Radosława Witkowskiego.

Radomski Pakt Samorządowy Radosława Witkowskiego podpisali w środę przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej, Polski 2050 Szymona Hołowni, Polskiego Stronnictwa Ludowego, Nowej Lewicy i Stowarzyszenia Bezpartyjni Radomianie.

Z kolei w czwartek odbyła się wspólna konferencja prasowa prezydenta Witkowskiego z m.in. Michałem Kobosko, I wiceprzewodniczącym partii Polska 2050 Szymona Hołowni oraz wiceprzewodniczącym klubu parlamentarnego Polska 2050 – Trzecia Droga.

Łukasz Molenda nowym wiceprezydentem

Sekretarz Polski 2050 w Radomiu będzie odpowiadał za ochronę środowiska i pozyskiwanie funduszy unijnych.

Pracę ma rozpocząć za kilka dni.

Kinga Bogusz odchodzi z PiS

Dodajmy, że przewodnicząca Rady Miejskiej - Kinga Bogusz, poinformowała w tym tygodniu, że odchodzi z klubu PiS i będzie kandydować w najbliższych wyborach z ramienia Bezpartyjnych Radomian, którzy - przypomnijmy - poprą Radosława Witkowskiego jako kandydata na kolejną kadencję prezydenta Radomia.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych