Poniedziałek 15 kwietnia
Anastazji, Wacława, Leonida
RADOM aktualna pogoda

Sport, teatr, zabawa, integracja. Dzień Otwarty w PSP nr 14 [ZDJĘCIA]

cir 2018-03-05 10:29:00

Gwarem uczniów i gości biorących udział w różnych imprezach i zajęciach rozbrzmiewała w pierwszą sobotę marca PSP nr 14 Integracyjna, gdzie zorganizowano dzień otwarty.

Dzień Otwarty w PSP nr 14. Humory dopisywały

Rozgrywki i pokazy sportowe, przedstawienie teatralne, przeróżne zabawy, konkursy i zajęcia dla dzieci odwiedzających szkołę wraz z rodzicami cieszyły się dużym powodzeniem. Rodzice mogli zalogować się do elektronicznego systemu wspierającego rekrutację do oddziałów przedszkolnych i szkoły podstawowej.

- W Dniu Otwartym pokazujemy naszą ofertę edukacyjną, ale nie tylko. Chcemy promować naszą szkołą, przyciągnąć do niej nowych uczniów. Tak więc skupiliśmy się na ofercie dla najmłodszych dzieci, które chcemy przyjąć do zerówek, oddziałów przedszkolnych czy klas pierwszych. Przy okazji nasi uczniowie mogą zademonstrować swoje talenty i zdolności - mówi Małgorzata Szewczyk, wicedyrektor PSP nr 14.

Podczas Dnia Otwartego uczniowie "czternastki" wystawili przedstawienie dla najmłodszych. Duże zainteresowanie wzbudziły pokazy gimnastyczne i turniej siatkówki, w którym udział wzięły drużyny reprezentujące kilka szkół podstawowych. Swoje osiągnięcia prezentowali członkowie kółek zainteresowań. Pokazano efekty działań uczniów w różnych programach, również w europejskim Erasmusie.

PSP nr 14 jest szkołą integracyjną, więc podczas Dnia Otwartego nie mogło zbraknąć elementów związanych z tą działalnością. - Zaprezentowaliśmy ofertę nie tylko zajęć edukacyjnych, ale i dodatkowych w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej, zajęcia metodami biofeedback i Tomatisa, zajęcia usprawniające zaburzone funkcje różnymi metodami Weroniki Szenborn czy kinillów - wymienia wicedyrektor Szewczyk i dodaje: - Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisywania się do naszej szkoły.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych