Sobota 13 lipca
Irwina, Margarety, Sary
RADOM aktualna pogoda

Retrospotkanie: Niezwykłe kobiety w dziejach Radomia

dm 2022-03-07 10:31:00

Ośrodek Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska" wraz ze społecznością skupioną wokół facebookowego profilu "Radom. Retrospekcja" zapraszają w najbliższy wtorek, 8 marca o godz. 18:00, na 37. już Retrospotkanie.

Barbara Radziwiłłówna, Wanda Malczewska, Maria Kelles-Krauz, Teresa Grodzińska, Maria Fołtyn... W dzieje Radomia wpisało się wiele niezwykłych kobiet. Jako, że marcowe Retrospotkanie wypadło dokładnie 8-go - uznaliśmy, że to najlepsza okazja aby przywołać właśnie te i wiele innych niesamowitych kobiet, które pozostawiły w naszym mieście swój ważny ślad. Serdecznie zapraszamy na spotkanie wszystkich radomian, a szczególnie radomianki, dla których przygotowaliśmy wyjątkową niespodziankę. Spotkanie zakończymy pokazem filmu dokumentalnego autorstwa Elwiry Dzikowskiej „Twoje życie za moje życie. Wspomnienie o Teresie Grodzińskiej (1899-1920)”.

Wstęp wolny.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych