Niedziela 14 lipca
Marcelina, Ulryka, Bonawentury
RADOM aktualna pogoda

Projekcja filmu ''Czyściec'' w Resursie [WIDEO]

dm 2021-10-07 14:33:00

Ośrodek Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska" w Radomiu, w ramach cyklu "Drogowskazy", zaprasza w najbliższą środę (13 października) o godz. 12:00, 18:00 i 19:30, na projekcje fabularyzowanego dokumentu w reż. Michała Kondrata, pt. "Czyściec".

Oparta na relacjach i doświadczeniach mistyków: św. Ojca Pio, św. Faustyny Kowalskiej, Fulli Horak i św. Ojca Stanisława Papczyńskiego, poruszająca opowieść o duszach, które opuściły już ziemski świat.

"Czyściec", to próba znalezienia odpowiedzi na pytanie, co czeka nas na końcu naszej, ludzkiej egzystencji. W filmie wystąpiła plejada znakomitych aktorów. Konsultantami filmu byli międzynarodowi specjaliści - teologowie i naukowcy, badający stan świadomości w momencie śmierci ciała.

W ramach cyklu "Drogowskazy" Resursa wyświetla filmy poruszające tematy związane z wiarą, przebaczeniem oraz trudnymi ludzkimi wyborami.

Seanse filmów religijnych w Resursie Obywatelskiej odbywają się w każdą drugą środę miesiąca o godz. 12:00 i 18:00.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia przed projekcjami oraz na biletyna.pl.

Rezerwacje biletów dla grup powyżej 10 osób pod nr telefonu (48) 362 85 90.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych