Środa 19 czerwca
Gerwazego, Protazego, Borzysława
RADOM aktualna pogoda

''Fatima'' w Resursie

dm 2022-02-07 12:12:00

Ośrodek Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska", w ramach cyklu "Drogowskazy", zaprasza w najbliższą środę (9 lutego) o godz. 12:00, 18:00 oraz 19:30, na projekcje filmu pt. "Fatima".

Jest to historia najbardziej znanych objawień maryjnych, które miały miejsce w 1917 roku w Portugalii. Troje dzieci z Fatimy doświadcza niezwykłego spotkania. Ich oczom ukazuje się Matka Boża, by przekazać im orędzie dla świata. Nikt nie traktuje poważnie dziecięcych opowieści, jednak wieść o cudownych wydarzeniach w Fatimie roznosi się coraz dalej. Tysiące pielgrzymów przybywają do wioski, a cud fatimski zaczyna odmieniać ich losy, wywierając przemożny wpływ na cały świat. Twórcy zadbali nie tylko o stronę faktograficzną i teologiczną, ale także o bardzo wysoką jakość filmową, co czyni ten film niezwykłym.

W ramach cyklu "Drogowskazy" Resursa wyświetla filmy poruszające tematy związane z wiarą, przebaczeniem oraz trudnymi ludzkimi wyborami.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia przed projekcjami oraz na biletyna.pl.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych