Wtorek 20 luty
Leona, Ludomiła, Lubomira
RADOM aktualna pogoda

„Śmiertka na gruszy” - spektakl w Resursie

dm 2023-04-05 11:36:00

W Resursie Obywatelskiej będzie można zobaczyć spektakl Teatru Poszukiwań „Śmiertka na gruszy”. To przedstawienie przygotowane przez młodzież działającą w Resursie pod okiem Katarzyny Sasal. Pokaz odbędzie się 13 kwietnia o godz. 18.00.

Jak wyglądałby świat, gdyby nie było śmierci? O marzeniach, które czasem się spełniają i o porządku świata opowiada spektakl Teatru Poszukiwań „Śmiertka na gruszy”.

Adaptacja dawnej klechdy, w reżyserii Katarzyny Sasal i wykonaniu młodych aktorów, opowiada o świecie, w którym nie ma śmierci. Zaprzestaje ona działalności na 50 lat. Wszyscy się cieszą, a nawet wpadają w euforię, widmo nieuchronnej śmierci przestaje bowiem ciążyć nad ich losem. Niebawem okazuje się jednak, że na ziemi zaczyna panować bałagan, a ludzie przekonują się, że marzenia mogą przerodzić się w koszmar.

Przedstawienie zaprezentuje działający w Resursie od 1993 roku Teatr Poszukiwań. Zespół tworzą uczniowie szkół średnich – miłośnicy sztuki aktorskiej, wielbiciele żywego słowa. Na swoim koncie grupa zespół ma kilkanaście premier teatralnych. Reżyseruje Katarzyna Sasal.

Spektakl dla dzieci w wieku od 4 lat. Czas trwania: ok. 50 min.

Bilety na wydarzenie kosztują 10 zł. Wejściówki można nabywać online na biletyna.pl oraz w kasie Resursy w godzinach pracy i bezpośrednio przed wydarzeniem.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych