Środa 4 października
Rozalii, Franciszka, Edwina
RADOM aktualna pogoda

Radom Fashion Show już w piątek

dm, UM Radom 2023-08-23 17:07:00

Dziesięć kolekcji zostanie zaprezentowanych podczas finałowej hali Radom Fashion Show, która odbędzie się w piątek, 25 sierpnia na Placu Corazziego. To jedna z imprez, które będą towarzyszyły Międzynarodowym Pokazom Lotniczym Air Show.

Radom Fashion Show to ogólnopolski konkurs dla projektantów mody, ubioru, galanterii i obuwia. Jest on organizowany w Radomiu już jedenasty raz. Jego głównym celem jest prezentacja możliwości twórczych młodych projektantów, których projekty nie zostały wdrożone do produkcji masowej.

Finałowa gala odbędzie się w piątek, 25 sierpnia. Od godz. 21.00 na scenie na placu Corazziego będą prezentowane kolekcje konkursowe wybrane przez jury. Prace finalistów można obejrzeć na stronie: https://www.laznia-radom.pl/index.php/aktualnosci/articles/radom-fashion-show-2023-prezentacja-wynikow-preselekcji.html.

W trakcie gali zostanie ogłoszony werdykt jurorów. Będzie też wręczona nagroda publiczności. W programie są także pokazy gościnne, w tym moda ślubna „Vanilla Sposa”. Wystąpi też Mika Urbaniak & Victor Davies w koncercie zatytułowanym „The Beatles i nie tylko”.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych