Wtorek 5 grudnia
Saby, Kryspiny, Wilmy
RADOM aktualna pogoda

Konkurs dla organizacji pozarządowych. Chcą ożywić Rynek

dm, UM Radom 2021-10-02 11:00:00

Organizacje pozarządowe mogą ubiegać się o dotacje na organizację wydarzeń edukacyjno-społecznych na terenie Miasta Kazimierzowskiego, w szczególności w Kamienicy Deskurów. Miasto ogłosiło konkurs ofert, w ramach którego do podziału jest 57 tys. złotych.

Foto: UM Radom

- Ożywienie Rynku i okolic jest jednym z naszych celów. Działa już Kamienica Deskurów, która jest świetnym zapleczem dla działalności organizacji pozarządowych. Jednocześnie te organizacje wielokrotnie pokazały, że mają świetne pomysły i bardzo dobrze realizują zadania m.in. z zakresu rewitalizacji społecznej. Dlatego chcemy jeszcze w tym roku finansowo wesprzeć ich działania i pomóc w organizacji wydarzeń na terenie Miasta Kazimierzowskiego - mówi wiceprezydent Mateusz Tyczyński.

Oferty w konkursie można składać do 13 października. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie: https://bip.radom.pl/ra/wspolpraca-z-ngo/konkursy/55344,Ogloszenie-otwartego-konkursu-ofert-na-powierzenie-wykonania-zadania-publicznego.html.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych