Poniedziałek 26 luty
Aleksandra, Mirosława, Dionizego
RADOM aktualna pogoda

Ferie 2024 w Elektrowni

dm 2024-01-14 09:44:00

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu zaprasza na wiele wydarzeń, które zostaną zorganizowane podczas ferii zimowych 2024.

Program:

Warsztaty rodzinne, niedziela, 28 stycznia, godz. 12.30.

Ferie na Florydzie

Co powiecie na wycieczkę do gorącego i kolorowego Miami w środku zimy? Tym razem Floryda na wyciągnięcie ręki w Elektrowni! Zapraszamy na warsztaty rodzinne, podczas których oglądać będziemy obrazy namalowane przez mieszkającą na co dzień w Miami Justynę Kisielewicz. Dzięki wyobraźni i niezwykłemu talentowi artystki przeniesiemy się do bajecznie kolorowego świata inspirowanego amerykańskim snem. Podczas warsztatów stworzymy małe rajskie wysepki wypełnione naszymi marzeniami.

Dla kogo: rodziny z dziećmi, wiek uczestników 5-12 lat

Cena: 16 zł/dziecko, rodzice i opiekunowie bezpłatnie

Zapisy: 884 320 030

Warsztaty dla grup zorganizowanych, w terminie: 23 – 26 stycznia 2024

Rajskie ferie

Zapraszamy w podróż do odległej Florydy, gdzie czeka nas spacer pośród palm, flamingów oraz basenów wypełnionych błękitną wodą i dmuchanymi zabawkami. Nie musimy kupować biletów lotniczych, wystarczy przyjrzeć się obrazom Justyny Kisielewicz, które w magiczny sposób przeniosą nas do Miami, miejsca, w którym artystka mieszka i pracuje na co dzień. Podczas warsztatów wykonamy inspirowane wystawą makiety, które uczestnicy zajęć będą mogli ze sobą zabrać i cieszyć się klimatem słonecznej Florydy w swoich domach!

Dla kogo: grupy zorganizowane, wiek uczestników 5–12 lat (maks. 25 osób)

Cena: 16 zł/dziecko

Zapisy: 884 320 030

Ferie z Elektrownią (zabawa na Facebooku) w terminie: 16 – 26 stycznia 2024

Zapraszamy do wspólnej plastycznej zabawy na Facebooku z kolekcją sztuki „Elektrowni”. Przez najbliższe 2 tygodnie ferii zimowych co 2 dni publikować będziemy wybraną pracę z kolekcji, której towarzyszyć będzie plastyczne zadanie do wykonania. Rezultaty swojej pracy publikujcie w komentarzach pod dziełem sztuki. Spośród przesłanych prac, wybierzemy jedną, która trafi w formie nadruku na bawełnianą koszulkę. Wyłoniony zwycięzca będzie mógł z dumą nosić na sobie własnoręcznie ozdobiony T-shirt. Zaczynamy od wtorku 16 stycznia!

FERIE W KINIE ELEKTROWNIA

13–28.01.2024 – Akademia Pana Kleksa, familijny, fantasy, reż. Maciej Kawulski (od 7 lat) „

Akademia Pana Kleksa” to uwspółcześniona wersja klasycznej bajki Brzechwy, przemawiająca swoją treścią i formą do najmłodszych, ale i wchodząca w dialog ze starszymi widzami, którzy wciąż pamiętają kultową ekranizację z lat 80. Film przedstawia historię pozornie zwykłej dziewczynki - Ady Niezgódki - która trafia do tytułowej Akademii, żeby poznać świat bajek, wyobraźni i kreatywności. Przy pomocy wybitnego i szalonego pedagoga profesora Ambrożego Kleksa rozwija swoje niesamowite umiejętności, a także wpada na ślad, który pomoże jej rozwikłać największą rodzinną tajemnicę…

19–28.01.2024 – Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa, animowany, reż. Laurent Bru , Yannick Moulin

Kiedy tajemniczy superłotr pokrywa dżunglę eksplodującą pianą, która wybucha przy najmniejszym kontakcie z wodą, do akcji wkraczają zwierzaki z dzikiej paki. Aby uratować ekosystem i dziewiczą przyrodę, dzielny goryl Miguel i jego kumple wyruszą balonem w zapierającą dech w piersiach podróż od Bieguna Północnego po Daleki Wschód. Przemierzając góry, pustynie i oceany w poszukiwaniu antidotum, przeżyją setki niezapomnianych przygód i zrobią wszystko, by powrócić na czas. A nie będzie to łatwe, bo pora deszczowa zbliża się nieubłaganie, a podstępny wróg i jego sługusi depczą im po piętach. Czy łącząc siły, łapki, płetwy i skrzydła, bohaterski eko-patrol zdoła powstrzymać przeraźliwie WIELKIE BUM?! 

filmy dla dzieci – 15 zł

bilet grupowy dla dzieci (powyżej 5 osób w dowolny dzień) – 13 zł


Godzinowy kalendarz projekcji na stronie: www.mcswelektrownia.pl

Seanse dopołudniowe tylko na zamówienia

Informacje pod nr tel. (48) 383 60 77, (48) 386 16 60

Galeria zdjęć

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych