Trwają odbiory techniczne całej inwestycji – to ostatni etap przed oddaniem obiektu do użytku. Szczegóły dotyczące otwarcia już wkrótce - mówi rzecznik prasowy MZDiK, Łukasz Kościelniak.
Budowa wiaduktu w ciągu ul. Żeromskiego powoli dobiega końca [ZDJĘCIA]
Obecnie na placu budowy realizowane są prace porządkowe i wykończeniowe. Na jezdni pojawiło się już oznakowanie poziome, a wkrótce zamontowane zostaną wiaty przystankowe i biletomaty po obu stronach wiaduktu, co znacząco poprawi komfort korzystania z komunikacji miejskiej.
Galeria zdjęć
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Napastnik Radomiaka zagrał przeciwko Rosji i był blisko zdobycia gola
Radomianin na szczycie Denali. Korona Ziemi z Ameryki Północnej zdobyta
Więcej kiełbasy, wody i piwa bezalkoholowego. Jak zmienia się zestaw grillowy Polaków
Nowy manager Liverpoolu chce byłego zawodnika Radomiaka. Jego wartość to 60 milionów euro
Radomska Wiosna Literacka po raz 48. Poznaj program bezpłatnego wydarzenia